Cstrike-Zone
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Cstrike-Zone


 
AcasaPortalGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 ourG.ro [Reclama]

In jos 
AutorMesaj
TonyTonyy
..::N00b::..
..::N00b::..



Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 23/10/2013

ourG.ro [Reclama] Empty
MesajSubiect: ourG.ro [Reclama]   ourG.ro [Reclama] Icon_minitimeMier Oct 23, 2013 3:32 pm

Salut! Poate încă nu știi dar s-a lansat dinou comunitatea ourGAMING, o comunitate bazată pe jocul San Andreas Multiplayer. Această comunitate a fost redeschisă de dragul acestui joc minunat numit San Andreas Multiplayer, dacă până acuma am deținut diverse server de care nu am fost capabili să le întreținem am decis să deschidem doar un singur server care să îl ținem o lungă perioadă de timp și de care să ne ocupăm cum trebuie. În staff-ul nostru avem oameni maturi, cu capul pe umeri și cu experiență profesională, aici nu o să vă aburesc așa mult, puteți vedea și singuri. Deasemnea avem și un forum care conține toate informațiile despre acest server și diverse secțiuni unde vă puteți face prietenii noi (și multe altele), nu are rost să mai ne întindem la vorbă așa mult, dacă doriți să încercați comunitatea ourGAMING sunteți invitați să vă alăturați nouă. La revedere!

* Server RPG (SA:MP): 93.119.26.219:7777 sau rpg.ourg.ro:7777
* Forum (IP.Board): ourg.ro
* Site RPG (SA:MP): ourg.ro/rpg

- Vă mulțumim pentru atenție și vă așteptăm pe serverul nostru!
Sus In jos
 
ourG.ro [Reclama]
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Server samp RolePlay www.ourg.ro
» Gta. Pronion. Ro [Reclama]
» reclama pt comunitate
» GTA . PRONION . RO 20 DEC - RECLAMA
» reclama blog

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Cstrike-Zone :: ..::Reclame::.. :: ...::Reclame Servere::...-
Mergi direct la: